SON HABERLER

Plastik Sanayinin Yeni Üretim Üssü Vize'de Yükseliyor

Tarih : 2017-09-25Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) olarak kuruluşuna öncülük ettiğimiz PAGDER&ASLAN Plastikçiler İhtisas Özel Organize Sanayi Bölgesi (PAOSB), Kırklareli Vize’de yükseliyor.
 
Plastik sektörümüzün yeni buluşma noktası olan PAOSB’nin Mart ayında başlayan altyapı inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Sektörümüzün bugün ve gelecekteki ihtiyaçları göz önüne alınarak titizlikle yürütülen projelendirme çalışmaları neticesinde bölgemiz modern altyapı imkanları ile donatılıyor. Çalışmaları süratle sürdürülen altyapı inşaatımız yılsonuna kadar tamamlanmış olacak. 
 
PAOSB, İhtisas OSB olmanın avantajı ile neredeyse bedelsiz arsa tahsisi, yüzde 30’a varan daha ucuz enerji tedariki, yatırım için zaman kısıtlaması olmayışı, meydana çıkardığı sektörel sinerji, sanayici ile aynı dili konuşan yönetim anlayışı ile 2018 yılı itibariyle üst yapı inşasına hazır olacak. 
 
PAGDER&ASLAN Plastikçiler İhtisas Özel Organize Sanayi Bölgesi, modern altyapı olanaklarının yanı sıra peyzajı, ticari üniteleri, sosyal yaşam alanları ve bünyesinde kurulacak meslek lisesi ile örnek bir OSB modeli sunuyor. 
 
Plastik sektörüne, ekonomimize ve ülkemize değer katmak için çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz.
 
 
 
PAOSB Altyapı İnşaatı Görüntüleri